آیلاموند، تابلو بوم - پوستر دیواری
 • پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - پوستر دیواری یکپارچه - تابلو بوم - آیلاموند - 4

  تابلو بوم چیست؟ همه چیزهایی که لازم هست بدانید

  تابلو بوم چیست؟ همه چیزهایی که لازم هست بدانید

   

  چه بخواهید عکسهای تعطیلات خانوادگی را به نمایش بگذارید و چه عکس های مدرسه ، چاپ بوم روشی چشم نواز برای نشان دادن عکس های مورد علاقه شماست. آنها نه تنها هر فضایی را زنده می کنند ، بلکه یک روش هنری برای به روز کردن فضای یک اتاق یا محیط هستند.

  برای دیدن تصاویر و موضوعات مختلف و انتخاب سبک مختص خود و محیط خودتان اینجا کلیک کنید.

   

  چاپ بوم چیست؟

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - - پوستر دیواری یکپارچه - تابلو بوم - آیلاموند - 1

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – پوستر دیواری یکپارچه – تابلو بوم – آیلاموند – 1

  چاپ بوم ، که نباید با یک نقاشی بوم اشتباه گرفته شود ، تصویری است که با یک چاپگر جوهر افشان روی پارچه بوم چاپ شده است. پس از چاپ ، بوم بر روی یک قاب کشیده می شود. برخی از مردم تابلو بوم بدون قاب را انتخاب می کنند در حالی که برخی دیگر چاپ بوم قاب دار را ترجیح می دهند. برای ایجاد چاپ بوم بدون قاب، بسیاری از تکنیک گالری -بسته بندی استفاده می کنند. در طی این فرآیند ، بوم در اطراف میله های چوبی قاب پیچیده شده و به قاب محکم می شود.

  سردرگمی مشترک بین چاپهای نصب شده ، چاپهای اکریلیک و چاپ بوم وجود دارد. چاپ نصب شده ، کاغذ چاپی است که به صفحه پشتی وصل می شود. تأکید این چاپ برای حفظ عکس و آماده سازی آن برای قاب یا آویزان کردن بر روی دیوار است.

  چاپ آکریلیک تصویری است که روی کاغذ عکاسی چاپ شده است. سپس تصویر بین ورق های آکریلیک قرار می گیرد که اغلب به آن پلکسی گلاس گفته می شود. هنگام مقایسه سه نوع چاپ ، چاپ بوم باعث ایجاد زیبایی هنری می شود. دلیل این امر این است که آنها از لحاظ ظاهری به نقاشی های روغنی و اکریلیک شباهت دارند.

   

  بوم از چه چیزی ساخته می شود؟

  بوم پارچه ای قوی و بادوام است که با کنف ساخته شده است. در دوران مدرن تر ، پنبه و پارچه کتان جایگزین کنف شده است. بیشتر چاپ های بوم که برای منزل خریداری می کنید از پنبه یا پلی استر استفاده می کنند. تفاوت اصلی بین این دو در دقت رنگ است.

  رنگها را به پارچه ساخته شده با الیاف پنبه در حالی که در سطح رشته های پلی استر مصنوعی باقی مانده است ، می پاشند. به همین دلیل ، چاپهای پلی استر واضح تر و چاپ پنبه ماندگارتر هستند.

  پس کدام بهتر است؟ بستگی به آنچه شما دنبال آن هستید. بسیاری چاپ پنبه را با کیفیت بالاتر و نزدیک تر از آنچه در یک موزه پیدا می کنید ، می دانند. اما پلی استر گزینه مقرون به صرفه تر است و همچنین از چاپ های جسورانه و رنگی بهره می برد.

   

  تابلو بوم یا تابلوی قاب شده؟

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - پوستر دیواری یکپارچه - تابلو بوم - آیلاموند - 2

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – پوستر دیواری یکپارچه – تابلو بوم – آیلاموند – 2

  در دکوراسیون مدرن ، معمول است که تابلو بوم و تابلو های قاب دار را با هم مخلوط کنید. یک دلیل برای آن وجود دارد. تابلو های قاب دار با اتصال طرح و رنگ قاب با رنگ دکوراسیون داخلی یک هارمونی به وجود می آورند. آنها همچنین نوع عکس یا اثر هنری را با نوع قاب انتخاب شده تغییر می دهند.

  با وجود یک قاب ساده حاشیه سیاه ، تمرکز بر روی آثار هنری یا عکس باقی مانده است. اما فریم های سبک تر مانند معاصر یا سنتی ، شخصیت عکس را نمایان می کنند. هنگام انتخاب فریم ، مبلمان و دکور اتاق برای حفظ انسجام از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

  در مقایسه ، چاپ بوم هنگام تزئین یک دیوار ، رویکرد متنوع تری ارائه می دهد. از آنجا که تابلوهای بدون قاب با هر سبکی سازگار است ، می توانید آنها را با فکر بسیار کمتری اضافه کنید. رنگهای پر جنب و جوش رنگ نقاط کانونی جدیدی را ایجاد می کنند که دکوراسیون اتاق شما را زنده می کنند.

   

  در اینجا چند عامل مهم در مقایسه این دو مورد (تابلو بوم و تابلو قاب دار) باید در نظر گرفته شود:

  تابلو بوم تابلو قاب دار
  · چاپ تصویر دائمی است

  · بوم بافت متفاوتی را ایجاد می کند که عمق رنگ را اضافه می کند

  · عکسها تابش خیره کننده و بازتابی ندارند

  · وزن آن سبک است

  · چاپ ها به صورت براق یا مات می شوند

  ·  می توانید بسیاری از عکس ها را در یک قاب تغییر دهید

  · قاب ها دکور اتاق را تکمیل می کنند

  · عکس ها می توانند درخشش یا بازتاب داشته باشند

  · فریم های بزرگتر سنگین هستند و حمل و نقل آنها دشوار است

  · هرچه تصویر بزرگتر باشد ، فریم گرانتر می شود

   

  چاپ روی کاغذ یا چاپ روی بوم؟

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - پوستر دیواری یکپارچه - تابلو بوم - آیلاموند - 3

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – پوستر دیواری یکپارچه – تابلو بوم – آیلاموند – 3

  عکاسی از زمان ساخت فیلم در اتاق تاریک با کاغذ عکاسی تا الان راه بسیار طولانی طی کرده است. هنوز چاپ روی کاغذ روشی سنتی است که بسیاری از مردم به آن اعتماد دارند. برای درک بهتر تفاوت های چاپ روی کاغذ و چاپ روی بوم ، اجازه دهید مزایا و معایب آن را کشف کنیم.

  • مزایای چاپ بر روی کاغذ: ما بیشتر با چاپ روی کاغذ آشنا هستیم ، بنابراین می دانیم انتظار چه چیزی را داریم. سطح صاف جزئیات واضح تر را به تصویر می کشد که هنگام تکثیر چاپ های کوچکتر مهم است.
  • معایب چاپ بر روی کاغذ: چاپ های کاغذی می توانند درخشش یا بازتابی داشته باشند که ناشی از نور خورشید است. آنها در تکثیر آثار هنری ایده آل نیستند زیرا کاغذ فاقد بافت موجود در بوم است. سرانجام ، با در نظر گرفتن اندازه های چاپ بزرگ ، قاب بندی کاغذ می تواند پر هزینه شود.
  • مزایای چاپ بر روی بوم: ما معتقد به این هستیم که هنر در بوم تکمیل شود. به همین دلیل ، چاپ روی بوم بهترین گزینه مورد انتخاب برای چاپ اثر های “نقاشی” است. تابلو بوم با لبه های چاپ شده با بسیاری از دکوراسیون های امروزی مطابقت دارد. برای چاپ های بزرگ ، بوم گزینه مقرون به صرفه تر است که به دلیل ماندگاری و پایداری بافته ، از کاغذ پیشی می گیرد.
  • معایب چاپ بر روی بوم: بافت بوم برای کارهای هنر ایده آل است ، اما می تواند از عکس ها منحرف شود. به همین دلیل انتخاب دقیق عکس مهم است. همچنین استفاده از سیستمی که به شما هشدار می دهد کیفیت عکس پایین است ، که این ویژگی در هنگام سفارشی کردن چاپ های ما وجود دارد. برخلاف چاپ های کاغذی قاب دار که می توانید از یک قاب چندین بار استفاده کنید ، چاپ بوم دائمی است.

   

  انواع چیدمان تابلو بوم

  نوع و اندازه های بوم بسته به فضا و چیدمان دیوار شما به راحتی قابل انتخاب است. اگر می خواهید تصمیم بگیرید که کدام بوم ها برای طرح اتاق شما به بهترین انتخاب هستند ، توصیه های ما را در زیر بررسی کنید.

  • تابلو بوم یک تکه: بوم های تکی یک انتخاب عالی برای فضاهای کوچکتر در خانه شما هستند که در آن بیش از یک تابلو بوم احساس شلوغی ایجاد می کند.
  • تابلو بوم چند تکه: اگر یک دیوار بزرگتر یا فضای زیادی برای نصب تابلو بوم دارید ، ممکن است بخواهید یک طرح چند تابلویی انتخاب کنید. چه از تابلوی 2 ، 3 تکه و چه حتی 10 تکه استفاده کنید ، می توانید یک طرح زیبا بسازید که متناسب با هر فضایی باشد.

   

  شکل و اندازه تابلو بوم

  آیا به دنبال اشکال و اندازه های بوم مناسب برای متناسب کردن فضای خود هستید؟ ما برای کمک اینجا هستیم. توضیحات ما را بررسی کنید و از موارد زیر استفاده کنید. و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید ، حتما از منابع ما در قسمت سفارش تابلو بوم بازدید کنید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - پوستر دیواری یکپارچه - تابلو بوم - آیلاموند - 4

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – پوستر دیواری یکپارچه – تابلو بوم – آیلاموند – 4

  تابلو بوم های مجموعه آیلاموند در انواع شکل های مربع ، مستطیل و دایره و اندازه های مربع 70*70 ، 100*100 ، مستطیل 70*100 و دایره 70*70 ، 80*80 ، 90*90 و 100*100 ارائه می شود.

  با توجه به افزایش استفاده از تابلو های دایره ای در سطح دنیا در طراحی دکوراسیون های داخلی و معماری های مدرن، بر آن شدیم که این محصول بی نظیر و مدرن را برای هموطنانمان نیز ارائه دهیم. با استفاده از تابلو بوم دایره ای شما می توانید منزل و محل کار خود را زیباتر، منظم تر و منحصربفرد بکنید و زندگی و کار را برای خود و اطرافیان خود دلچسب و مهیج کنید و حس تازه ای به زندگی خود وارد کنید. با انتخاب یک طرح خاص بر روی دیوار ، به راحتی میتوانید سبک مختص خود را در محیط پیرامون خود اجرا کرده و لذت ببرید.

   

  طرح های محبوب برای تابلو بوم

  هر طرح بوم را می توان به طور خاص سفارشی کرد تا مطابق با سلیقه ، ترجیحات و یا طراحی اتاق و طرح شما باشد. برای پیدا کردن بهترین طرح ، از محبوب ترین طرح ها برای چاپ بوم در سایت آیلاموند دیدن کنید.(اینجا کلیک کنید)

  • مدرن(کلیک کنید): چاپ های بوم مدرن اغلب روی رنگ های جسورانه ، اشکال منحصر به فرد و سایر طراحی های مدرن تمرکز می کنند.
  • عکس های خانوادگی: خواه این یک پرتره خانوادگی در تعطیلات باشد یا تصویری از تجمع خانوادگی ، اینها موضوعات مشترکی برای چاپ بوم هستند.
  • انتزاعی(کلیک کنید): طرح های انتزاعی برای فضاهای نشیمن در خانه با فضای داخلی مدرن یا مینیمال مناسب است.
  • جمله های الهام بخش(کلیک کنید): بسیاری از خانواده ها دوست دارند یک بیت یا جمله ی تزئینی را به یک تابلو بوم تزئینی اضافه کنند ، که به درخشان کردن هر اتاق خانه کمک می کند.
  • حیوانات خانگی: خانواده هایی که دارای حیوانات خانگی مخصوصاً فوتوژنیک هستند ، ممکن است ترجیح دهند یک تابلو بوم با حیواناتشان داشته باشند.
  • مناظر طبیعی(کلیک کنید): خواه عکسها از یک سفر خانوادگی یا حتی فقط در یک مکان مجاور باشد ، عکس های چشم انداز روی بوم بسیار عالی به نظر می رسند. فقط قبل از چاپ مطمئن شوید که عکس شما از کیفیت بالایی برخوردار است.
  • نقشه ها: نقشه ها گزینه محبوب دیگری برای چاپ تابلو بوم هستند.

   

  سؤالات متداول درباره چاپ تابلو بوم

  اگر هنوز در مورد چاپ بوم چند سؤال دارید ، ما همچنان ادامه میدهیم و لیستی از متداول ترین سؤالات در مورد چاپ تابلو بوم را در زیر ، فقط برای شما ساخته ایم.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - پوستر دیواری یکپارچه - تابلو بوم - آیلاموند - 5

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – پوستر دیواری یکپارچه – تابلو بوم – آیلاموند – 5

  • قیمت و هزینه تابلو بوم چقدر است؟

  هزینه چاپ بوم تا حد زیادی به اندازه چاپ بستگی دارد.قیمت تابلو بوم با توجه به شکل ها و اندازه های مختلف از 238 هزار تومان شروع می شود. این قیمت همچنین می تواند تحت تأثیر تخفیف ها ، تبلیغات و موارد اضافی مانند اضافه کردن یک قاب قرار بگیرد. لطفاً توجه داشته باشید که هزینه حمل و نقل را نیز به جمع نهایی اضافه خواهید کرد.

   

  • آیا می توانید قاب های بوم را قاب کنید؟

  بسته به نوع دکوراسیون و ترجیح شما برای اتاق ، چاپ بوم می تواند قاب یا بدون قاب باشد. قاب ها باید به اندازه کافی ضخیم باشند که به هر حال کل چاپ بوم را شامل شود. همچنین می توانید چاپ های بوم قاب دار را سفارش دهید تا لازم نباشد بعداً قاب مناسب را پیدا کنید.

   

  • آویزان کردن بوم سخت است؟

  آویزان کردن تابلو بوم به راحتی با یک میخ یا یک پیچ قابل انجام هست.

   

  • آیا تابلو بوم با گذشت زمان محو و کم رنگ می شود؟

  در مرحله اول این است که شرکتی که تابلو بوم را چاپ می کند از جوهر های مقاوم در برابر نور خورشید استفاده کرده باشد و مورد دوم اینکه اگر واقعاً می خواهید چاپ شما دوام داشته باشد ، آن را در پشت قاب شیشه ای محافظ قرار دهید و حتی الامکان در قسمتی از دیوار نصب کنید که نور مستقیم خورشید به آن برخورد نداشته باشد.

   

  • از کجا و چگونه می توان چاپ بوم را سفارش داد؟

  آماده برای شروع چاپ هستید؟ به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید تا تصاویر بوم خود را برای همیشه سفارش دهید.

  1. ابتدا وارد سایت فروش تابلو بوم آیلاموند شوید.(برای ورود اینجا کلیک کنید)
  2. اکنون می توانید موضوع مورد علاقه خود را از بین لیست های موجود انتخاب کرده و تصاویر مربوطه را بررسی کنید.
  3. روی طرح مورد نظر خود کلیک کرده و وارد صفحه محصول می شوید.
  4. از بین شکل ها (تابلو بوم مستطیل و یا دایره) و اندازه های مختلف انتخاب کرده و به سبد خرید اضافه می نمایید.
  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - پوستر دیواری یکپارچه - تابلو بوم - آیلاموند - 6

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – پوستر دیواری یکپارچه – تابلو بوم – آیلاموند – 6

   

   

  ترجمه شده توسط اصغر احمدی سایت آیلاموند https://aylamond.ir/ از مقاله نوشته شده توسط Shutterfly در سایت www.shutterfly.com

   

   

   

   

   

 • نصب پوستر دیواری یکپارچه بدون درز - آیلاموند

  نصب پوستر دیواری یکپارچه بدون درز – آیلاموند

  پوستر دیواری یکپارچه نسل جدید پوستر های دیواری می باشد که برخلاف پوستر دیواری های معمولی جنس آن از کاغذ نیست و همچنین به صورت یک تکه میباشد و این باعث عدم وجود درز در پوستر شده و کار نهایی بهتری خواهیم داشت.

  در ویدیو زیر آموزشی کوتاه از نصب پوستر دیواری یکپارچه مشاهده می کنید.

  جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   

   

   

 • پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  21 نکته طراحی برای کمک به شما در انتخاب پوستر دیواری مناسب برای خانه خود

  21 نکته طراحی برای کمک به شما در انتخاب پوستر دیواری و پوستر دیواری سه بعدی یکپارچه (برای مشاهده همه طرحهای پوستر سه بعدی و تابلو بوم اینجا کلیک کنید) مناسب برای خانه خود

  ورود به دنیای هنر می تواند برای بعضی ها کار دلهره آور باشد. برای انتخاب پوستر سه بعدی مناسب برای خانه خود موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. از الگوهای و رنگ ها گرفته تا بافت ها و صحنه های نفس گیر ، نقاشی های دیواری می توانند در یک لحظه دیوارهای شما را تغییر دهند.

  سوال اصلی این است که چه چیزی را برای طرح پوستر سه بعدی انتخاب کنیم؟ بنابراین ما لیستی از 21 نکته طراحی را برای شما گردآوری کرده ایم تا به شما در انتخاب پوستر دیواری مناسب برای خانه خود کمک کنیم.

  1- الهام بخش: اولین کاری که باید انجام دهید این است که سبک شما چیست و چه چیزی باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. بنابراین از بین هزاران موضوع در فضای مجازی موضوعات مورد علاقه خود را انتخاب و دخیره کنید. هزاران ایده برای پوستر دیواری وجود دارد و یک لیست بی پایان از طرحهای قابل چاپ وجود دارد! (برای مشاهده موضوعات و دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.)

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند 1

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  2- نمونه ها: اگر به دنبال پوستر دیواری یکپارچه و پوستر سه بعدی یک تکه در مقیاس بزرگ هستید ، توصیه می شود قبل از هر چیز از آن یک نمونه کوچک دریافت و مشاهده کنید. می توانید یک نمونه شخصی سفارش دهید زیرا آنچه بر روی صفحه کامپیوتر یاموبایل می بینید الزاما چاپ هم همان رنگ از آب در نخواهد آمد.
  3- انتخاب رنگ ها: این یک نکته مهم در انتخاب دکوراسیون مناسب دیوار برای منزل است زیرا شما باید مطمئن باشید که در طراحی خود با سایر رنگ ها تداخل نخواهید داشت. از پوسترهای دیواری به عنوان راهنمای خود برای سایر رنگ ها در اتاق استفاده کنید تا به یک اجماع برسید. این باید نقطه کانونی باشد ، بنابراین سعی کنید الگوهای یا رنگهایی را انتخاب نکنید که مخالف آن باشند.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند 3

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  4- کاغذ دیواری قابل جابجایی (برچسب دار) را می توانید انتخاب کنید: در صورت تمایل به خرید کاغذ برچسب دار اطمینان حاصل کنید که از برچسب قابل جابجایی استفاده شده است که استفاده از آنها بدون دردسر و آسان است. بعضی شرکت ها پوستر های دیواری قابل جابجایی فوق العاده ارائه می دهند که می توانید پس از گذشت یک دوره زمانی مجدداً آنرا حذف کرده و حتی از آن استفاده مجدد کنید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند 4-1

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  5- سبک طراحی داخلی خود را انتخاب کنید: هنگام انتخاب پوستر دیواری برای فضای خود ، مطمئن شوید که با سبک طراحی داخلی شما مطابقت دارد.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  6- سبک ترجیحی خود را انتخاب کنید: مدها آمده و می روند و برای اینکه خودتان را در این دام پیدا نکنید ، راه حل این است که با سبک طبیعی دلخواه خود پیش بروید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  7- پوستر دیواری برای اتاق های کوچک: هنگام انتخاب پوستر دیواری اتاق خواب و اتاقهای کوچکتر ، از انتخاب رنگ های تیره تر خودداری کنید که در خانه احساس بسته بودن ایجاد نشود.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  8- باز کردن فضا: اگر چیزی را برای یک فضای کوچک انتخاب می کنید می توانید پوستر دیواری جنگل یا منظره انتخاب کنید. این پوستر دیواری ها خانه های شما را با مناظر زیبا باز می کنند و سبز تیره این روزها واقعاً در بورس است! یک پوستر دیواری طرح جنگلی را انتخاب کنید تا فضای بیرون را به داخل بیاورید و عمق ایجاد کنید که این کار فضای شما را باز می کند!

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  9- احساس تمیز و مدرن: اگر به دنبال چیزی نه چندان شلوغ هستید ، اما همچنان هم یک سبک عالی و منحصر به فرد را می خواهید به روی یک دیوار به نمایش بگذارید ، یک قطعه هنری هندسی یا چند عکس دیواری ساده را می توانید انتخاب کنید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  10- پوستر دیواری مرمر و سنگ : می توانید بدون اینکه پول زیادی برای سنگ و یا مرمر واقعی صرف کنید ، ظاهر مورد نظر خود را با پوستر دیواری طرح مرمر یا سنگ بدست آورید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  11- پوشاندن هر 4 دیوار: یک طرح نوار ساده و کلاسیک ، که به صورت افقی در هر چهار دیوار آویزان شده است، جلوه ای تازه و معاصر را می بخشد. طراحی های ساده و در مقیاس بزرگ ، یک اتاق را تحت الشعاع قرار نمی دهد اما یک پیچش به آن اضافه کنید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  12- پوشاندن 1 دیوار: اگر به دنبال پوشاندن 1 دیوار هستید ، نکات طراحی اشاره شده در سایت www.spruce.com به شما می گوید: “برای برجسته کردن یک قسمت از اتاق ، مانند پشت مبل یا تخت ، یک طرح نمایشی و جسورانه را انتخاب کنید. طرح هایی دارای فلز ، میکا یا شیشه ، حس درجه یک و باشکوهی را ارائه می دهند.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  13- پوستر دیواری برای حمام: اگر نگران نصب پوستر دیواری در حمام خود به دلیل قطرات آب و رطوبت هستید ، گزینه پوستر دیواری دارای لمینیت را انتخاب کنید. این مانع از این می شود که کاغذ دیواری تحت تأثیر این عناصر قرار گیرد. با توجه به این نکته، حمام مکانی عالی برای نصب ظاهری طبیعی مانند یک پوستر دیواری با طرح چشم انداز است که به شما اجازه فرار می دهد!

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  14- طرح های قدیمی: با جزییات بسیار زیاد، ترکیب این پوستر های دیواری ممکن است هنگام ورود به اتاق خیلی باعث حواس پرتی شود. این پوستر های دیواری قدیمی و سیاه و سفید یک اثر هنری دیواری مناسب را برای هر نوع دکوراسیون منزل ارائه می دهند.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  15- رنگ ها: وقتی نوبت به انتخاب رنگ دیوار می رسد سعی کنید با جریان رنگ هایی که در حال حاضر در اتاق هستند همسو باشید. این یک نگاه مداوم ایجاد می کند و بسیار زیبا خواهد بود.

  16- سیاه و سفید: پوستر دیواری یک عنصر بزرگ و جسورانه است ، بنابراین هنگام اضافه کردن به یک اتاق، متناسب نگه داشتن سایر موارد در آن توصیه می شود، تا بیش از حد آشفته نشود. اگر می خواهید یک پوستر دیواری را به اتاقی اضافه کنید که از قبل کمی رنگ داشته، یک طرح خاکستری و سیاه و سفید انتخاب کنید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  17- سبک طراحی: اگر خانه شما از سبکی ساده و مدرن برخوردار است ، پس سعی کنید به سمت طرح های ساده مانند انتزاعی یا سیاه و سفید متمایل شوید.

  18- جانمایی: اولین چیزی که باید در نظر بگیرید جانمایی است. پوستر های دیواری تک ، یک قسمت از اتاق را به یک کانون تبدیل می کند ، در حالی که پوستر های دیواری فراگیر می توانند کل اتاق را به یک تجربه بصری تبدیل کنند.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  19- رفتن به مناطق گرمسیری: اگر در منطقه ای با آب و هوای ناخوشایند زندگی می کنید، با برخی پوستر های دیواری دیواری ساحلی به مناطق گرمسیری بروید! پوستر های دیواری ساحلی گرمسیری آرایه ای از رنگ را بر روی دیوارها فراهم می کند و نقطه کانونی در هر اتاق خواهد بود. برای دیدن تصاویر گرمسیری اینجا کلیک کنید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  20- ساحل و موج: شما می توانید از منظره دریا و ساحل که دارای آرامشی بینهایت هستند استفاده کنید و آرامش موج و ساحل را به خانه یا محیط خود بیاورید.

  پوستر دیواری - پوستر سه بعدی - تابلو - آیلاموند

  پوستر دیواری – پوستر سه بعدی – تابلو – آیلاموند

  21- از انتخاب خود لذت ببرید: نکته آخر ما این که در هنگام انتخاب نقاشی دیواری لذت ببرید. در پایان ، اگر یک پوستر دیواری را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با شخصیت شما باشد ، بهترین انتخاب ممکن را کرده اید.

   

   

  ترجمه شده توسط اصغر احمدی سایت آیلاموند www.aylamond.ir از مقاله نوشته شده در سایت https://www.eazywallz.com/

 • آموزش ثبت سفارش و استفاده از امکانات سایت آیلاموند

  در این ویدیو سعی کردیم که نحوه ثبت سفارش و همچنین ثبت اندازه دیوار برای سفارش پوستر دیواری (پوستر سه بعدی) و نحوه برش تصویر مورد نظر شما و تنظیم آن با اندازه دیوار مورد نظر را ارائه بدیم و همچنین سفارش تابلو نیز در آخر ویدیو بررسی شده است.

 • پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند 3

  نقاشی های دیواری که در گذشته به عنوان ریخت و پاش محسوب می شد، امروزه فناوری جدید کمک کرده که بین عامه مردم با عنوان پوستر دیواری فراگیر بشود

  نقاشی های دیواری که در گذشته به عنوان ریخت و پاش محسوب می شد، امروزه فناوری جدید کمک کرده که بین عامه مردم  با عنوان پوستر دیواری(جهت مشاهده طرح های پوستر دیواری کلیک کنید) فراگیر بشود

   

  پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند 1

  پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند

  طراحان عاشق کاغذ دیواری منظره به دلیل توانایی آن در متحول کردن یک اتاق هستند.
  بر خلاف کاغذ دیواری معمولی ، که اغلب دارای الگوی تکراری است ، کاغذ دیواری منظره یک دیوار کامل را با یک تصویر واحد و نقاشی دیواری مانند پر می کند. این کاغذ دیواری که معمولاً یک نمای فضای باز را به تصویر می کشد ، طبیعت را درون محیط به ارمغان می آورد و جذابیت دنیای قدیمی را به آن فضا می بخشد.

  فقط کافیست به مجله های طراحی اخیر یک نگاهی بیاندازید و احتمالاً اتاقی را خواهید دید که دارای دیوارهای پوشیده از تصاویر بزرگ از تاکستان های گلدار یا شاخه های در حال چرخش است.

  سوزان هارتر که در زمینه تولید کاغذ دیواری های نقاشی با دست فعالیت میکند، می گوید:
  “مردم پذیرای چیزهایی هستند که احساس می کنند دست ساز هستند و به گذشته پیوند دارند. در زمانی که ما با فناوری بمباران می شویم ، خوب است که در پناهگاه ساخت خود قرار بگیریم. این مانند ورود به یک بهشت کوچک آرام است. ”

  تا همین اواخر ، اگر ظاهر را می خواستید ، شما باید از بین کاغذ دیواری های لاکچری برند های معروف استفاده میکردید که این کارهای دست ساز شما را با هزینه های گزاف روبرو می کرد.

  اما کاغذ دیواری منظره بسیار قابل دسترس تر شده است.باید از فناوری چاپ دیجیتال تشکر کرد که به افراد اجازه می دهد فایلهای طراحی شده را کپی کنند، دیگر نیازی نیست کل بودجه تزئینی خود را برای چند پنل گرانقیمت از دست بدهید.

  چاپگرهای با کیفیت بالا در صنعت تولید کاغذ دیواری های لاکچری تازه وارد نیستند و سالهاست که شرکتهایی این دستگاه های چاپ را تولید می کنند، همچنین شرکت سوزان هارتر چندین سال است که از این فناوری استفاده می کند تا نقاشی های دیواری نقاشی شده با دست خود را به دیوارپوش های بوم سفارشی تبدیل کند.

  پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند 2

  پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند

  Anthropologie، Minted ، Tempaper و Woodchip & Magnolia مستقر در ایالات متحده فقط تعداد معدودی از شرکت هایی هستند که نسخه های ارزان قیمت را ارائه می دهند و تزیین یک دیوار خالی با تصویر نقاشی شده از یک علفزار یا باغ از هر زمان دیگری راحت تر است. این پوستر دیواری ها را شما می توانید به صورت آنلاین با قیمت کمتر از 300 دلار تهیه کنید.

  حتی اجاره دهنده ها می توانند فضای خود را با یک صحنه الهام گرفته از طبیعت به روز کنند.

  پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند 3

  پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند

  کاغذ دیواری منظره بیش از 300 سال است که خانه ها را زنده می کند. بیشتر نمونه ها را می توان در دو سبک مختلف جستجو کرد: پانل های چینی و صحنه های پانورامای فرانسوی. طبق گفته های گرگ هرینگشاو ، دستیارمتصدی دیوارپوش ها در موزه طراحی کوپر هییت اسمیتسونیان در نیویورک، اولین نمونه های پانل های تزئینی با رنگ دستی در اواخر قرن 17 میلادی از چین آمده است. آنها غالباً گلها ، پرندگان و درختان و یا بازرگانان محل کار را نشان می دادند. محبوبیت کاغذ دیواری های چینی تا قرن نوزدهم افزایش یافت.

  کاغذهای پانورامای فرانسه از یک چشم انداز واقع گرایانه تر استفاده می کردند و مناظر را با جزئیات نشان می دادند. اولین نمونه مستند از یک کاغذ پانوراما به حدود 1803 در فرانسه باز می گردد . این نسخه بصورت دستی چاپ شده و به Zuber et Cie ، قدیمی ترین شرکت کاغذ دیواری که هنوز کار می کند ، نسبت داده شده است. هرینگشاو می گوید: “کاغد دیواری های اولیه فرانسوی به معنای سفرنامه هایی بودند که با تمام ایده های تور بزرگ متناسب بودند و صحنه هایی از ویرانه های رومی یا سرزمین های عجیب و غریب را به تصویر می کشیدند.”
  Zuber هنوز هم از همان تکنیک پر کار استفاده می کند ، که شامل حک کردن طرح ها بر روی بلوک های چوبی ، فرو بردن بلوک ها به رنگدانه های مخلوط دستی و مهر زدن آنها روی کاغذ است.

  از کاغذ دیواری منظره به دلیل هزینه و ظاهر چشمگیر خود ، به طور سنتی در اتاقهای پر رفت و آمد استفاده می شود که بازدید کنندگان تحت تأثیر چنین نمایش اسراف آمیزی قرار گیرند.  یک نمونه خوب از کاغذ Zuber اتاق پذیرش دیپلماتیک در کاخ سفید را تزئین می کند. امروزه شما هنوز هم به احتمال زیاد پوسترهای دیواری را در مکان هایی که میهمانان در آن اجتماع می کنند، به ویژه اتاقهای غذاخوری، مشاهده می کنید.  الکساندریا ، ولز ، طراح شازالینن کاوین-وینفری می گوید: “معمولاً مبلمان مانع دیدن نیست. میز و صندلی ها به طور کلی در اتاق متمرکز است و در کنار دیوارها قرار نمی گیرند و همچنین تمایل به فضاهای رسمی تری دارند.”

  کاوین وینفری برای خانه ای در مک لاین ، دیوارهای اتاق ناهار خوری را با طراحی مجلل و طراحی استودیوی گریسی پوشاند.  صاحبان خانه مشتاق پرندگان هستند و کاغذ طلاکاری شده انواع گیاهان و جانوران حاوی بومی منطقه را منعکس می کند.  وی برای یک پروژه دیگر ، دیوارهای یک اتاق نشیمن را به معنای واقعی کلمه ، با نقاشی دیواری از هارتر تپه های چرخشی بوکولیک در حومه انگلیس ترسیم کرد.

  پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند 3

  پوستر دیواری پوستر سه بعدی تابلو آیلاموند

  برای فضایی که به چالش کشیده می شود ، یک منظره زیبا می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. هرینگشاو می گوید: “به نظر می رسد اینطور نیست، اما یک نقاشی دیواری می تواند فضای کوچک را بسیار بزرگتر نشان دهد. ”

  امتیاز دیگر این است که پوستر دیواری به کانون اتاق تبدیل می شود و نیاز به اثرهنری اضافی را کاهش می دهد.  گیس می گوید: “هر مکانی که در آن دیوار وجود داشته باشد ، مکان مناسبی برای امتحان کردن پوستر دیواری است.”  این همچنین راهی آسان برای اضافه کردن شخصیت به فضای شما است ، به ویژه اگر جزئیات معماری زیادی نداشته باشد.

  هرینگشو می گوید: پوستر دیواری شخصیت زیادی را به اتاق می بخشد. همچنین درباره شخصی که آن را نصب می کند، چیزهای زیادی می گوید.

   

  ترجمه شده توسط اصغر احمدی سایت آیلاموند www.aylamond.ir از مقاله نوشته شده توسط Michelle Brunner  در سایت www.washingtonpost.com

   

در حال به روزرسانی…
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.